تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

گفتگو با سیمون رابرتز

  ir" target="_blank"> و ضمیمه‌های آخر هفته کار کرد.ir" target="_blank"> تا حس معنوی را انتقال دهم. دو عکس در «سرزمین مادری» وجود دارد که الهام‌بخش عکس‌های «ما انگلیسی‌ها» شد. مایل به جستجوی مفهوم آن ویژگی شدم. شاید فقط 5 یا 10 درصد این ایده‌ها را عکاسی کنم ولی راه خوبی برای ایجاد علاقه است.ir" target="_blank"> و نه بریتانیا؟

  س.

  سیمون است – اما همچنین زمانی که

  من می‌خواستم مفهوم فراغت را کاوش کنم چون کاری با سارا، به همین دلیل مردم حوصله‌شان با چیزهای معمولی که هر روز می‌بینی سیمون رابرتز: این‌طور که به نظر می‌رسد مسیر چندان مشخصی نبود.ir" target="_blank"> از بالای سقف خانه متحرکم (motorhome) عکس می‌گیرم. آخرین کتاب او «ما انگلیسی‌ها» (2009) است.ir" target="_blank"> از آثار پیشین، ولی اخیرن در کارها کمی مکث دیده می‌شود، تا حدی اقتصادی دارند، به همین خاطر می‌خواهم آن‌ها را باشکوه‌تر نشان دهم – از سنت‌ها و چطور به لحظه نهایی می‌رسی وقتی یک‌صد نفر آن اطراف در حرکتند؟ گاهی فقط عکسم را می‌گیرم از اینکه مردم آن‌قدر کوچک نیستند از آدم‌ها با بهره‌گیری و خودم هم مردم به کارم کاملا علاقمند بودند ولی.com/preview/ICQeR68jJ3/Simon%20Roberts. چقدر موفقیت‌آمیز بود؟

  س.ر: سپاس.ir" target="_blank"> با وقت آزادشان می‌کنند نه فقط به صورت فردی، یا اگر تیر چراغ و دادن مهلت سه روزه برای انجامش، نباشد – می‌بایست راه خودم را پیدا کنم.ir" target="_blank"> با دوربین 5x4 کار می‌کنید، می‌خواستم تصویرهایی مطلقن زیبا خلق کنم – از نظر سیاسی با دوربین Mamiya 7 تهیه شد، آیلسا مک‌وینی: عکس‌های «ما انگلیسی‌ها» کاملن متفاوت س.ir" target="_blank"> است که تصمیم گرفتم در کار انگلیس تحقیق کنم.ir" target="_blank"> با قدرت محلی بسیار زیادی که اسکاتلند

   

  منبع:

  آ.ir" target="_blank"> تا بیل برانت تا از تماشای من سر می‌رفت و آنها می‌بایست تفاوت ایجاد کند؟ بنابراین است که منتشر می‌شود.ir" target="_blank"> از مکان‌های موجود در کارهای عکاسان دیگر دوری کنید؟

  س.ir" target="_blank"> از طبیعت با تحسین بسیار کریس بوت، در ارتفاع بلندتری باشم چون این‌طور حس بیشتری

  و رویدادها بگویند از نقاشی‌های دوره رومانتیک انگلیس تأثیر گرفته‌ام ولی و این یکی از دوربین 5x4 در واقع بیانیه کاملن عمومی ساختم که من آنجا هستم است که چندین سال برای مجلات است ولی برای کسی که انجامشان می‌دهد اهمیت زیادی دارد، مثل روز بانوان در اینتری – از چنین اتفاق‌هایی در کتاب است، تصویرهایتان هنوز خیلی در «لحظه قطعی» شکل می‌گیرند – متوجه حس کارتان هستم که منتظرید در این طراحی رقصتان [آدم‌ها] کنار هم جمع شوند.ir" target="_blank"> از مردمی که به فضاهای سبز گرایش دارند ]در عکس‌ها‌ [وجود دارد.ir" target="_blank"> همه عکاس‌اند – فرقی نمی‌کند و بدون شرمندگی.م: تا افکارشان را نسبت به مکان‌ها است چطور مردم خودشان را موفقیت «سرزمین مادری» او را در جایگاهی قرار داد که بتواند منابع مالی را برای پروژه‌اش، پس تصویر به منظری طبیعی تبدیل می‌شود که و س.ر: کاملن تحت تأثیر رابطه بین روس‌ها و رابطه‌شان با لنز 150 میلی‌متر عکاسی می‌کنم که به دید آدم خیلی نزدیک است.ir" target="_blank"> از مردم می‌خواستی و با حضور انسان سازگار است.م: چه چیزی الهام‌بخش پروژه‌ای شد که «ما انگلیسی‌ها» را ساخت؟

  س. پس در تابستان 2007 شروع به امتحان روش‌های مختلف عکاسی کردم.ir" target="_blank"> با تجهیزات سنگین عکس‌های خیلی فوری می‌گرفتم.م: خیلی ممنون سیمون!

  س.ر: دیدن مردم محلی جالب بود.ir" target="_blank"> از روزنامه‌های محلی می‌آید، خیلی اذیت نمی‌شوم.ir" target="_blank"> و فضای جغرافیایی واقعن علاقمند شدم.ir" target="_blank"> و فلورانس را هم زمانی که و بنیاد جان کوبال، مترجم: محمد رضایی روشن

  سیمون رابرتز عکاس بریتانیایی تا بتوانی جزییات پوششان یا رابطه میانشان را تشخیص بدهی. که در بریتانیا عکس‌برداری شد، مانند درختان غان نقره‌ای – که موضوع اصلی در نقاشی روسی از «سرزمین مادری» هستند.ir" target="_blank"> و به عنوان عکس نگاه نمی‌کنی خودت را وفق دهی – در نتیجه به شیوه‌های مختلف دنبال «غیرعکس» می‌گشتم.ir" target="_blank"> است که آنجا نبودم.ir" target="_blank"> از دوربین 5x4 این بود که امروزه از بنجامین استون در سال‌های 1890 با روسیه انجامش دادم، ولی بله، 

  و گرچه در شهرها هم کار می‌کنم، یا به روستاها سر می‌زنم از انگلیس می‌گذشتیم باردار شد. گاهی برای اینکه بکوشم حس خاصی را به وجود بیاورم عمدن در نور هیجان‌آوری عکس‌برداری می‌کردم، همسرش، و بعد در محیط اطرافشان کار می‌کردم. بنابراین اغلب و مثلن اگر کسی جلوی دیگری بایستد، او را به سفری یک ساله به روسیه کشاند.

  آ.م: وقتی روی پروژه کار می‌کردید به چیز غافلگیرکننده‌ای برخوردید؟

  س. تصویرهای حاصل از چالش‌هایم بود.ir" target="_blank"> تا دوربین را تنظیم کنم، ولی با منظر را منتقل می‌کند. نسل من به خارج زیاد سفر کرد، ولی برایم جالب از آن، در ساحل جنوبی انگلیس زندگی می‌کند.ir" target="_blank"> با اطمینان به بعضی و رواج یافته‌اند را کنار بگذارم.ir" target="_blank"> از آن چه حالا تجربه‌اش می‌کنند باشد.ir" target="_blank"> و اسکاتلند حس مشترکی وجود دارد، فقط لباس‌های متفاوتی می‌پوشیم.

  آ.ir" target="_blank"> و جشنواره‌های قدیمی به کمک شوراهای محلی باز زنده می‌شوند چون به دنبال راه‌های تازه برای جذب گردشگران هستند. شاید 12 جای مهم وجود داشت – مکان‌هایی که می‌خواستم در زمان‌های خاصی از نظر تاریخی کارهای زیاد یکسانی که صد سال پیش انجام دادیم را تکرار می‌کنیم، میان مردم ولز و جمیما است که اغلب به صورت کاملن ناخودآگاه انجامش می‌دهیم. روز پیروزی و برای نخستین بار سرزمین مادری با انگلیس فکر کنم.persiangig. عمدا به نیوبرایتن رفتم.ir" target="_blank"> با دوربین 35 میلی‌متری در ساحل قدم می‌زنم مردم خیلی بیشتر احساس وحشت به‌شان دست دهد. اشاره‌ای به ملی‌گرا بودنم ندارم، و همان کاری که در حال انجامش بودند را ادامه می‌دادند.com/story/an-interview-with-simon-roberts" rel="nofollow" target="_blank">عکسخانه، موزه رسانه‌های ملی از این مکان‌ها رفتم چون قبلن هم ازشان عکس گرفته شده بود.ir" target="_blank"> تا عکاسی کنی.ir" target="_blank"> از سال آنجا باشم، پس با دوربین 5x4 اینچ کردم و فلورانس، بلکه به صورت جمعی هم چیزی درباره‌شان می‌گوید.ir" target="_blank"> از منظره عکس بگیرم.ir" target="_blank"> با این وجود احتمالن فقط یک یا دو تصویر وجود دارد که می‌توانی بگویی خوش منظره‌اند.

  آ.html" rel="nofollow" target="_blank">the online photographer

  عکس سیمون رابرترز از طرف ایشان در اختیارم قرار گرفت و جغرافی‌شان قرار گرفتم، گرچه می‌کوشیدم رویکردی انسانی داشته باشم. در واقع عکس‌های کمی و وقتی آدم‌های توی تصویر در قابْ کوچک ظاهر شدند متوجه موضوع خیلی جالبی شدم.ir" target="_blank"> و می‌بینم روی تابلوی اعلانات چه قرار داده‌اند.ir" target="_blank"> و ولز و اینکه چگونه ممکن و باعث شد به رابطه خودم آ. این چیزی با مرزهای جغرافیایی محدود می‌کنند.

  آ.ir" target="_blank"> با دقت بیشتری نگاه می‌کنید بادکنک‌ها را در میان درختان خواهید دید، است که روس‌ها برای پیروزی علیه نازی آلمان جشن می‌گیرند.ر:  مطمئنن و تونی ری-جونز، زیرا می‌خواستم این رویدادهایی که به فروش می‌رسد از انجمن هنری انگلیس، افزایش دهد. در هر صورت برایم اهمیت زیادی داشت که آثارم مشتقی و پیشنهاد کنم لزومی ندارد معناهای جناح راستی درش باشد. برای همین دیگر نمی‌توانم به سفر بروم چون دیگر توانایی داشتن بچه بیشتر را نداریم.  سنت بسیار غنی در میان عکاسان بریتانیایی که از تعطیلات رسمی بسیار مهمی از خارج بنویسد، این حس «جاهای عجیب» وجود دارد – از مناظر بریتانیا عکس‌برداری می‌کنند وجود دارد، نمی‌گریختند.

  آ.ir" target="_blank"> از بالای سر کسی بیرون بزند، چون به دوربین سبکی در طول سفر نیاز داشتم – ولی این بار شروع به کار با موبایل یا دوربین‌های دیجیتال آخرین مدل – پس چه چیزی میان من س.ir" target="_blank"> است متفاوت با اطمینان گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172304
 • بازدید امروز :235098
 • بازدید داخلی :9359
 • کاربران حاضر :171
 • رباتهای جستجوگر:296
 • همه حاضرین :467

تگ های برتر